Współpraca
Jeżeli chcesz współtworzyć nasz serwis rajdowy lub posiadasz materiały, które chciałbyś aby się tutaj znalazły - napisz do nas:
redakcja[malpa]toprally.pl.
Aktualności
2022-07-03 23:44Fantastyczne zwycięstwo dla Inter Europol Competition na torze Monza!
Załoga prototypu Ligier z numerem 13 w składzie Charles Crews / Nicolas Pinot / Guilherme Oliveira odniosła przekonujące zwycięstwo w klasie LMP3 w trzeciej rundzie European Le Mans Series na torze Monza, zapewniając pierwszą w tym sezonie wygraną zespołowi Inter Europol Competition.

2017-06-08 13:32Toyota zawalczy o zwycięstwo w Le Mans
Trzy samochody, dziewięciu kierowców i do przejechania około 5000 km w ciągu doby. Toyota w tym roku jest gotowa, by wreszcie wygrać w legendarnym 24-godzinnym wyścigu w Le Mans.

2017-02-20 10:38Le Mans – więcej zespołów z oponami Dunlopa
W ramach ogłoszonej listy zespołów startujących w prestiżowym, 24-godzinnym wyścigu Le Mans, Europejskiej Serii Le Mans i Długodystansowych Mistrzostw Świata (WEC) FIA, zawarto również informację o producencie opon wybranym przez poszczególne teamy.

2016-06-14 10:10Toyota TS050 zadebiutuje w wyścigu Le Mans
W najbliższy weekend na fanów szybkich samochodów czeka wielkie święto – 24-godzinny wyścig Le Mans. To jedna z największych i najstarszych imprez w świecie motorsportu. W tym roku na torze Circuit de la Sarthe zadebiutuje nowy bolid Toyoty – TS050 Hybrid.

2016-05-16 09:50Brad Pitt da sygnał do startu na 24-godzinnym wyścigu w Le Mans
Brad Pitt będzie gościem specjalnym podczas 24-godzinnego wyścigu w Le Mans we Francji. Słynny amerykański aktor da kierowcom sygnał do startu. Poinformował o tym na Twitterze Pierre Fillon, prezydent l'Automobile Club de l'Ouest.

2016-03-14 10:54100 dni do Le Mans - Alex Wurz honorowym Marszałkiem wyścigu
Do słynnego 24-godzinnego wyścigu Le Mans zostało 100 dni. W tegorocznej, 84. edycji honorowy tytuł Marszałka otrzymał Alex Wurz, dwukrotny zwycięzca na torze Circuit de la Sarthe i ambasador zespołu Toyota GAZOO Racing. Zmagania rozpoczną się 18 czerwca.

2015-10-20 15:33Greaves Motorsport mistrzem Europejskiej Serii Le Mans 2015
Weekendowe zmagania na portugalskim torze Estoril upłynęły pod znakiem ulewnego deszczu, który utrudniał rywalizację i pokrzyżował plany wielu zespołów. Trudne warunki nie przeszkodziły jednak teamowi Greaves Motorsport, który dzięki zajęciu drugiego miejsca w tym wyścigu i zwycięstwom w dwóch wcześniejszych zapewnił sobie tytuł mistrza tegorocznej edycji Europejskiej Serii Le Mans.

2015-02-06 17:59Eurosport Events oficjalnym promotorem serii FIM Endurance World Championship
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa (FIM) poinformowała o ponownym nawiązaniu współpracy z Eurosport Events, spółką należącą do Grupy Eurosport, która zajmuje się organizacją i zarządzaniem wydarzeniami sportowymi. Współpraca dotyczy promocji serii FIM Endurance World Championship i została potwierdzona do 2020 roku.

2014-10-21 10:48Signatech Alpine zwycięzcą Europejskiej Serii Le Mans 2014
Signatech Alpine po dobrej, równej jeździe w sezonie 2014, zdobył tytuł mistrza Europejskiej Serii Le Mans (ELMS). Francuski team zapewnił sobie triumf zajmując piąte miejsce w ostatnim wyścigu sezonu. Był jednym z zaledwie dwóch zespołów, które zdobyły punkty w każdym z pięciu wyścigów – wygrał jeden i trzykrotnie stawał na podium.

2014-10-16 14:42Michał Broniszewski przed nowym wyzwaniem
Michał Broniszewski i jego włoski zmiennik Giacomo Piccini wystartują w nadchodzący weekend w ostatniej, piątej rundzie European Le Mans Series – 4-godzinnym wyścigu na torze Estoril w Portugalii.

2014-09-14 22:16Michał Broniszewski - wyścig przez przygód
Michał Broniszewski i jego włoski zmiennik Giacomo Piccini w samochodzie Ferrari 458 Italia GT2 ukończyli czwartą rundę European Le Mans Series – 4-godzinny wyścig na francuskim torze Paul Ricard na 5 miejscu w klasie GTE.

2014-07-22 14:26Signatech Alpine wygrywa na Red Bull Ring Le Mans
Francuski team Signatech Alpine zwyciężył w minioną niedzielę w niezwykle zaciętym wyścigu serii Le Mans. Pole position zdobył team Jota Sport, który osiągając czas 1:23.078 poprawił o 0,7 sekundy zeszłoroczny wynik zespołu Zytek-Nissan. Tuż obok Jota Sport wyścig rozpoczął team Race Performance Oreca-Judd.

Medaliony Motoryzacji - Janusz Kulig
    Tomik poświęcony śp. Januszowi Kuligowi. Wspomnienia bliskich, znajomych, dziennikarzy i kibiców. Biografia, historia startów, ostatni wywiad oraz zdjęcia i filmy o Januszu Kuligu.