Jeżeli chcesz współtworzyć nasz serwis rajdowy lub posiadasz materiały, które chciałbyś aby się tutaj znalazły - napisz do nas:
redakcja[malpa]toprally.pl.
Aktualności
2012-03-24 11:51Razia wygrał pierwszy wyścig
Luiz Razia wygrał pierwszy wyścig sezonu GP2 na torze w Malezji. Drugie miejsce zajął zwycięzca wczorajszym kwalifikacji, Davide Valsecchi, który przegrał start wyścigu.

2012-03-23 19:10Valsecchi wygrał kwalifikacje
Davide Valsecchi był najszybszym kierowcą w trakcie pierwszych kwalifikacji do wyścigu GP2. Bliski pokonania włoskiego kierowcy był Luiz Razia.

2012-03-09 13:02Lotus GP znów najszybszy
Esteban Gutierrez tak jak dzień wcześnie był najszybszym kierowcą GP2 w ostatnim dniu testów w Barcelonie.

2012-03-08 06:36Lotus GP najszybszy Barcelonie
Esteban Gutierrez był najszybszym kierowcą w trakcie przedostatniego dnia testów zespołów GP2 na torze w Barcelonie.

2012-03-07 17:25Crestani najszybszy
Zespoły serii GP2 rozpoczęły w Barcelonie kolejną serię testów. We wtorek najlepszym zawodnikiem był Fabrizio Crestani z zespołu Lazarus.

2012-03-02 07:51Valsecchi najszybszy na koniec sesji
W trzecim dniu testów zespołów GP2 znów najlepszym kierowcą był Davide Valsecchi. Sesja wiele razy przerywana była przez incydenty na torze.

2012-02-29 22:05Valsecchi ponownie najszybszy
Davide Valsecchi tak jak wczoraj należał do grona najszybszych kierowców podczas drugiego dnia testów zespołów GP2 w Jerez.

2012-02-29 06:11GP2 po pierwszych testach
Davide Valsecchi, nowy kierowca zespołu DAMS był najszybszym zawodnikiem podczas pierwszego dnia testów GP2 na torze w Jerez.

2012-02-26 14:15van der Garde kierowcÄ… Caterham w GP2
Giedo van der Garde, rezerwowy kierowca Caterham F1, został zawodnikiem zespołu Caterham startującego w GP2.

2012-02-25 15:47Lazarus z Crestanim
Lazarus, nowy zespół w stawce GP2 ogłosił nazwisko swojego kierowcy, którym będzie Fabrizio Crestani.

2012-02-16 18:46Nasr w GP2 w 2012 roku
Felipe Nasr, dziewiętnastoletni mistrz brytyjskiej Formuły 3, został kierowcą DAMS w GP2 w 2012 roku.

2012-02-11 20:47Leimer kierowcÄ… Racing Engineering
Szwajcar Fabio Leimer został kierowcą Racing Engineering. Będzie to trzeci sezon jego startów w GP2.

Medaliony Motoryzacji - Janusz Kulig
    Tomik poświęcony śp. Januszowi Kuligowi. Wspomnienia bliskich, znajomych, dziennikarzy i kibiców. Biografia, historia startów, ostatni wywiad oraz zdjęcia i filmy o Januszu Kuligu.