Rajdy|Formuła 1|GSMP|Wyścigi|OffRoad|Rallycross|Inne| 
TopRally.pl
Trwa zabawa w typowanie wyników...
Trwa typowanie na GP USA...
Zakończenie typowania: 2014-11-02, 21:00
---> Wytypuj już teraz <---
Trzech Panów Q:
Najobszerniejsza w internecie baza osiągnięć:

- Janusza Kuliga,
- Leszka Kuzaja i
- Tomasza Kuchara
Współpraca
Jeżeli chcesz współtworzyć nasz serwis rajdowy lub posiadasz materiały, które chciałbyś aby się tutaj znalazły - napisz do nas:
redakcja[malpa]toprally.pl.
Top newsy
2014-10-27 18:17III eliminacja WRT Extreme Cup w ProszowicachPo wakacyjnej przerwie Automobilklub Południowy serdecznie wszystkich zaprasza na kolejną trzecią eliminację WRT Extreme Cup, która odbędzie się 9 listopada w Proszowicach przy ulicy Kazimierza Brodzińskiego.
Aktualności
2014-10-29 17:21Ostatni start ORLEN Team przed rajdem Dakar!
Marek Dąbrowski z Jackiem Czachorem, już w najbliższy piątek, 31 października, rozpoczną Baja Portalegre 500 – ostatnią tegoroczną eliminację Pucharu Świata FIA. Samochodowa załoga ORLEN Team zajmuje obecnie czwarte miejsce w łącznej punktacji cyklu.

2014-10-27 12:43Świetne wyniki RMF4rt na Baja Żagań!
Baja Żagań był decydującym, bo ostatnim rajdem sezonu 2014. W Żaganiu rozegrała się walka
o ostatnie punkty w klasyfikacji generalnej sezonu 2014. Tymczasem z Baja Żagań grupa RMF 4RACING Team wraca z 3 pucharami.

2014-10-27 08:37Paweł Molgo i Janusz Jandrowicz triumfują w Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych!
Rozegrany w Żaganiu rajd Baja Inter Cars 2014 obfitował w niespodzianki oraz liczne zwroty akcji, ale ostatecznie przyniósł załodze NAC Rally Team, Pawłowi Molgo i Januszowi Jandrowiczowi, zwycięstwo w końcowej klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych.

2014-10-26 14:43Żubry dla Zasady
Przy pięknej, jesiennej pogodzie, na trasach Beskidu Makowskiego został rozegrany 48. Rajd Żubrów (z metą w Zakopanem). Na starcie stanęło 70 załóg.

2014-10-25 21:05Powrót na prowadzenie Strychalskiego
Wygrana w klasie i ósme miejsce w klasyfikacji generalnej 24. Rajdu Dolnośląskiego potwierdziły dobrą formę załogi Sławomir Strychalski/Marcin Hinz przed ostatnią eliminacją tegorocznego RPP – Rajdem Barbórki Cieszyńskiej. Doskonały wynik w Polanicy-Zdrój pozwolił załodze na objęcie prowadzenia w klasyfikacji rocznej klasy Astra.

2014-10-25 19:12Kolejne podium Zawady i Derousseaux w Rajdowych Mistrzostwach Juniorów!
Rallye International du Valais stanowił kolejną rundę Rajdowych Mistrzostw Europy Juniorów (FIA ERC Junior Championship). Świetnym tempem do mety dotarła polsko-francuska załoga, Aleks Zawada i Cathy Derousseaux. Wygrali sześć odcinków specjalnych i finiszowali na trzecim miejscu w klasyfikacji, kończąc drugi etap na drugiej pozycji.

2014-10-25 18:18Awaria kończy rewelacyjną jazdę Kajetanowicza i Barana w Rajdzie du Valais
Kajetanowicz i Baran przystąpili do finałowej pętli Rajdu du Valais mocno zmotywowani i gotowi do zaciętej rywalizacji o podium. Niestety na mecie, pod maską Fiesty R5 polskiej załogi pojawił się ogień.

2014-10-25 13:36Kajetanowicz i Baran wciąż szybcy na alpejskich trasach
Polska załoga trzyma się planu i konsekwentnie realizuje cele na górskich odcinkach Rajd du Valais. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran ukończyli przedostatnią, najdłuższą pętlę szwajcarskiej rundy mistrzostw Europy i utrzymali pozycję wiceliderów rajdu.

2014-10-24 19:33Wygrany odcinek i pozycja wicelidera Kajetanowicza
Podczas drugiej pętli dzisiejszego etapu szwajcarskiej rundy FIA ERC polski duet kontynuował szybką i skuteczną jazdę. Załoga LOTOS Rally Team kolejne dwa oesy ukończyła na podium - w tym dziewiąty odcinek specjalny na pierwszym miejscu.

2014-10-24 13:45Skuteczny atak Kajetanowicza i Barana w Rajdzie du Valais
Jak zapowiedział, tak zrobił – Kajetan Kajetanowicz mocno podkręcił tempo podczas pierwszej dzisiejszej pętli szwajcarskiej rundy FIA ERC. Na wszystkich czterech rozegranych dziś odcinkach specjalnych załoga LOTOS Rally Team plasowała się na oesowym podium.

2014-10-24 13:17NAC Rally Team - O krok od Mistrzostwa
Zamiana auta tuż przed końcem sezonu w sytuacji, gdy ma się realną szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego, wydaje się dość ryzykownym przedsięwzięciem. Paweł Molgo z zespołu NAC Rally Team, aktualny lider klasyfikacji RMPST, wierzy jednak w dobrą passę.

2014-10-23 20:39Emocjonujący dzień Kajetanowicza i Barana w Rajdzie du Valais
Załoga LOTOS Rally Team rozpoczęła rywalizację w szwajcarskiej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy od wysokiego tempa i miejsc w czołówce FIA ERC. Po trzech dzisiejszych odcinkach specjalnych Kajetan i Jarek zajmują 7. miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów, a od liderów dzieli ich zaledwie 18 sekund.

2014-10-23 14:42Finał Rallycross Cup w Toruniu

2014-10-23 14:09Mówią po Dolnośląskim

2014-10-23 12:45Rajd du Valais – dziś początek szwajcarskiej przygody Kajetanowicza

123456789 / 1491
Kalendarze:
1Rajd Monte Carlo16-19.01.2014
2Rajd Szwecji05-08.02.2014
3Rajd Meksyku06-09.03.2014
4Rajd Portugalii03-06.04.2014
5Rajd Argentyny08-11.05.2014
6Rajd Sardynii05-08.06.2014
7Rajd Polski26-29.06.2014
8Rajd Finlandii31.07-03.08.2014
9Rajd Niemiec21-24.08.2014
10Rajd Australii11-14.09.2014
11Rajd Francji05.10.2014
12Rajd Katalonii23-26.10.2014
13Rajd Wielkiej Brytanii16.11.2014
1GP Australii16.03.2014
2GP Malezji30.03.2014
3GP Bahrajnu05-06.04.2014
4GP Chin18-20.04.2014
5GP Hiszpanii11.05.2014
6GP Monaco25.05.2014
7GP Kanady06-08.06.2014
8GP Austrii20-22.06.2014
9GP Wielkiej Brytanii04-06.07.2014
10GP Niemiec19-20.07.2014
11GP Węgier26-27.07.2014
12GP Belgii22-24.08.2014
13Grand Prix of Italy05-07.09.2014
14GP Singapuru19-21.09.2014
15GP Japonii03-05.10.2014
16GP Rosji10-12.10.2014
17GP USA31.10-02.11.2014
18GP Brazylii09.11.2014
19GP Abu Dhabi23.11.2014
1Janner Rallye03-05.01.2014
2Rally Liepaja01-02.02.2014
3Rajd Akropolu28-30.03.2014
4Rajd Irlandii17.04.2014
5Rajd Azorów15-18.05.2014
6Rajd Ypres19.06.2014
7Rajd Estonii18.07.2014
8Barum Czech Rally Zlin29-31.08.2014
9Rajd Cypru19.09.2014
10Rajd du Valais22.10.2014
11Rajd Korsyki06.11.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11-13.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Rzeszowski07-09.08.2014
5Rajd Wisły05-07.09.2014
6Rajd Nadwiślański26-28.09.2014
7Rajd Dolnośląski16-18.10.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Gdańsk Baltic Cup20.06.2014
5Rajd Rzeszowski07.08.2014
1GSMP Załuż (I runda)09-10.05.2014
2GSMP Załuż (II runda)11.05.2014
3MORIS CUP Jahodná31.05-01.06.2014
4GSMP Limanowa13-15.06.2014
5GSMP Sopot GP11-13.07.2014
6GSMP Banovce02-03.08.2014
7GSMP Sienna22-24.08.2014
8GSMP Korczyna12-14.09.2014
9GSMP Magura Małastowska03-05.10.2014
Medaliony Motoryzacji - Janusz Kulig
Tomik poświęcony śp. Januszowi Kuligowi. Wspomnienia bliskich, znajomych, dziennikarzy i kibiców. Biografia, historia startów, ostatni wywiad oraz zdjęcia i filmy o Januszu Kuligu.

Więcej informacji 



Logowanie
Login:
Hasło: 
Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
© 2000-2014 Copyright by TopRally.pl, All Rights Reserved 
Ta strona używa Cookies

Informujemy, iż w serwisie TopRally.pl są wykorzystywane pliki cookies. 

Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej.

Więcej informacji na temat stosowania plików cookies znajduje się w Polityce Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptuj Cookies, aby zaakceptować Cookies.

Akceptuj cookies