Rajdy|Formuła 1|GSMP|Wyścigi|OffRoad|Rallycross|Inne| 
TopRally.pl
Trzech Panów Q:
Najobszerniejsza w internecie baza osiągnięć:

- Janusza Kuliga,
- Leszka Kuzaja i
- Tomasza Kuchara
Współpraca
Jeżeli chcesz współtworzyć nasz serwis rajdowy lub posiadasz materiały, które chciałbyś aby się tutaj znalazły - napisz do nas:
redakcja[malpa]toprally.pl.
Aktualności
2014-12-17 12:57Kajetanowicz i Baran wystartyją w Rajdzie Janner
Choć od zwycięstwa załogi LOTOS Rally Team w Rajdzie Barbórka minęły zaledwie dwa tygodnie, to już po Nowym Roku czekają nas kolejne sportowe emocje z udziałem najszybszej polskiej załogi w najstarszym na świecie cyklu rajdowym.

2014-12-16 18:02Schnug kończy z rajdami po 10 latach
Szanowni Państwo, Rajdowi Kibice i Organizatorzy, po dziesięciu latach naszej obecności w polskim rajdowym środowisku, nadszedł czas aby się pożegnać i podziękować za wspólny wspaniały okres. Nazwę naszej firmy zobaczyć można było prawie na każdej rundzie RSMP i większości RPP od Rajdu Bałtyku 2004 aż po Rajd Dolnośląski 2014.

2014-12-13 20:05Przygoda na Bemowie zakończyła udział w Barbórce
Po raz kolejny potwierdziło się, że Barbórka nie wybacza błędów, które tylko pozornie wydają się małe. Tym razem nieudany skok Waldemara Kluzy na mostku uszkodził wentylator i chłodnicę w jego Mitsubishi Colt Proto. Serwis co prawda uporał się z uszkodzeniami, jednak niewiele później okazało się, że awaria była znacznie poważniejsza.

2014-12-10 07:55Prezentacja Hyundai i planów zespołu WRC na 2015
Dzisiaj o godzinie 10:20 w europejskiej siedzibie Hyundai w Offenbach odbędzie się po raz pierwszy prezentacja nowych modeli marki, które pojawią na rynku europejskim w 2015 roku - stanowią one kontynuację ofensywy produktowej, zgodnie z którą, do 2017 roku na rynku pojawią się 22 nowe modele Hyundaia.

2014-12-06 22:47Kajetanowicz i Baran - zwycięzcy Rajdu Barbórka na podium na Karowej
Po odniesionym w imponującym stylu zwycięstwie w Rajdzie Barbórka załoga LOTOS Rally Team zajęła drugie miejsce w Kryterium Asów kończącym rajdowy sezon w Polsce. Czysta i precyzyjna jazda na śliskiej ulicy Karowej dała Kajetanowiczowi i Baranowi drugi czas z minimalną (0,38 s.) stratą do zwycięzców.

2014-12-06 20:06Kuchar najszybszy na Karowej. Zdecydowały ułamki sekundyTomasz Kuchar z Danielem Dymurskim wygrali Kryterium Asów na Karowej. Załoga prowadząca Subaru Impreza wyprzedziła zwycięzców 52. Rajdu Barbórka, Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana o zaledwie 38 setnych sekundy!

2014-12-06 17:48Butvilas w pierwszej trójce w Kryterium Asów
Kryterium Asów na ulicy Karowej po raz kolejny przyniosło wiele emocji, również za sprawą znakomitej postawy załogi Subaru Poland Rally Team. Dominik Butvilas i Kamil Heller w niezwykle trudnych warunkach, na śliskiej i zdradliwej nawierzchni uzyskali 3. czas przejazdu.

2014-12-06 17:26Oleksowicz dziesiąty w Barbórce Warszawskiej
Maciek Oleksowicz i Michał Kuśnierz – załoga zespołu Inter Cars Castrol TRW w 52. Rajdzie Barbórka uplasowała się na 10. miejscu, notując pod drodze dwa odcinki specjalnie ukończone na podium.

2014-12-06 17:23Subaru Poland Rally Team blisko podium Rajdu Barbórka
W niezwykle wyrównanej stawce 52. Rajdu Barbórka załoga Subaru Poland Rally Team, Dominik Butvilas i Kamil Heller zdobyła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej.

2014-12-06 15:38Druga z rzędu Barbórka dla Kajetanowicza!
Kajetan Kajetanowicz z Jarkiem Baranem (Ford Fiesta R5+), podobnie jak w ubiegłym roku, wygrali Rajd Barbórka. Czterokrotni mistrzowie Polski, którzy w tym roku skupili się na rywalizacji w Rajdowych Mistrzostwach Europy (ERC) byli najszybsi na pięciu z sześciu sobotnich odcinków specjalnych.

2014-12-06 15:29Zakończenie sezonu na Kryterium Asów Karowa
Choć tegoroczne mikołajki nie były iście zimowe, warunki na trasach 52. Rajdu Barbórka wcale nie należały do najłatwiejszych. Tiger Rally Team udało się uniknąć pomyłek i dzięki równej jeździe zaprezentowali się wspaniałej publiczności, zajmując szóste miejsce.

2014-12-06 11:10Piorunujący początek Barbórki w wykonaniu Kajetanowicza i Barana
Po udanym sezonie w mistrzostwach Europy Kajetan i Jarek nie zapomnieli, jak się jeździ po krajowych odcinkach specjalnych. Na dwóch pierwszych oesach Rajdu Barbórka załoga Forda Fiesty R5 w barwach LOTOS Rally Team nie pozostawiła rywalom złudzeń. Kajetanowicz i Baran wygrali wszystkie odcinki specjalne pierwszej pętli rajdu i w klasyfikacji zawodów prowadzą z przewagą prawie 7 sekund.

2014-12-03 16:02WRT Extreme Cup w Rudawie

2014-12-02 14:52Trzecie zwycięstwo KCMG, ale G-Drive bez tytułu

2014-12-02 14:27ORLEN Team rusza na Dakar 2015

123456789 / 1493
Ogólnopolskie Kryterium Asów05-06.12.2014
Kalendarze:
1Rajd Monte Carlo16-19.01.2014
2Rajd Szwecji05-08.02.2014
3Rajd Meksyku06-09.03.2014
4Rajd Portugalii03-06.04.2014
5Rajd Argentyny08-11.05.2014
6Rajd Sardynii05-08.06.2014
7Rajd Polski26-29.06.2014
8Rajd Finlandii31.07-03.08.2014
9Rajd Niemiec21-24.08.2014
10Rajd Australii11-14.09.2014
11Rajd Francji05.10.2014
12Rajd Katalonii23-26.10.2014
13Rajd Wielkiej Brytanii13-16.11.2014
1GP Australii16.03.2014
2GP Malezji30.03.2014
3GP Bahrajnu05-06.04.2014
4GP Chin18-20.04.2014
5GP Hiszpanii11.05.2014
6GP Monaco25.05.2014
7GP Kanady06-08.06.2014
8GP Austrii20-22.06.2014
9GP Wielkiej Brytanii04-06.07.2014
10GP Niemiec19-20.07.2014
11GP Węgier26-27.07.2014
12GP Belgii22-24.08.2014
13Grand Prix of Italy05-07.09.2014
14GP Singapuru19-21.09.2014
15GP Japonii03-05.10.2014
16GP Rosji10-12.10.2014
17GP USA31.10-02.11.2014
18GP Brasil07-09.11.2014
19GP Abu Zabi21-23.11.2014
1Janner Rallye03-05.01.2014
2Rally Liepaja01-02.02.2014
3Rajd Akropolu28-30.03.2014
4Rajd Irlandii17.04.2014
5Rajd Azorów15-18.05.2014
6Rajd Ypres19.06.2014
7Rajd Estonii18.07.2014
8Barum Czech Rally Zlin29-31.08.2014
9Rajd Cypru19.09.2014
10Rajd du Valais22.10.2014
11Rajd Korsyki06.11.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11-13.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Rzeszowski07-09.08.2014
5Rajd Wisły05-07.09.2014
6Rajd Nadwiślański26-28.09.2014
7Rajd Dolnośląski16-18.10.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Gdańsk Baltic Cup20.06.2014
5Rajd Rzeszowski07.08.2014
1GSMP Załuż (I runda)09-10.05.2014
2GSMP Załuż (II runda)11.05.2014
3MORIS CUP Jahodná31.05-01.06.2014
4GSMP Limanowa13-15.06.2014
5GSMP Sopot GP11-13.07.2014
6GSMP Banovce02-03.08.2014
7GSMP Sienna22-24.08.2014
8GSMP Korczyna12-14.09.2014
9GSMP Magura Małastowska03-05.10.2014
Medaliony Motoryzacji - Janusz Kulig
Tomik poświęcony śp. Januszowi Kuligowi. Wspomnienia bliskich, znajomych, dziennikarzy i kibiców. Biografia, historia startów, ostatni wywiad oraz zdjęcia i filmy o Januszu Kuligu.

Więcej informacji 



Logowanie
Login:
Hasło: 
Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
© 2000-2014 Copyright by TopRally.pl, All Rights Reserved 
Ta strona używa Cookies

Informujemy, iż w serwisie TopRally.pl są wykorzystywane pliki cookies. 

Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej.

Więcej informacji na temat stosowania plików cookies znajduje się w Polityce Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptuj Cookies, aby zaakceptować Cookies.

Akceptuj cookies