Rajdy|Formuła 1|GSMP|Wyścigi|OffRoad|Rallycross|Inne| 
TopRally.pl
Trwa zabawa w typowanie wyników...
Trwa typowanie na GP Abu Zabi...
Zakończenie typowania: 2014-11-23, 14:00
---> Wytypuj już teraz <---
Trzech Panów Q:
Najobszerniejsza w internecie baza osiągnięć:

- Janusza Kuliga,
- Leszka Kuzaja i
- Tomasza Kuchara
Współpraca
Jeżeli chcesz współtworzyć nasz serwis rajdowy lub posiadasz materiały, które chciałbyś aby się tutaj znalazły - napisz do nas:
redakcja[malpa]toprally.pl.
Aktualności
2014-11-19 14:57Red Bull Desert Wings gotowi podjąć dakarowe wyzwanie
Grupa śmiałych sportowców Red Bulla szykuje się do wyprowadzenia swoich maszyn na wymagające tereny Rajdu Dakar. 4 stycznia zawodnicy wyruszą w trasę z Buenos Aires, a do pokonania będą mieli ogromną pętlę, prowadzącą przez Chile i Boliwię, której meta zaprowadzi ich ponownie do Argentyny. Za sterami SMG Buggy zasiądzie Adam Małysz wraz ze swoim pilotem Rafałem Martonem.

2014-11-18 12:31Posezonowe testy GT3 Poland
Dwudniowy trening na zakończenie sezonu 2014 zorganizowany został dla kierowców GT3 Poland na węgierskim torze Pannoniaring w dniach 14-15 listopada. Pogoda, która okazała się wymarzona do testów pozwoliła na jazdę po raz pierwszy w nowym 991 GT3 Cup, za kierownicą którego zasiedli Rafał Mikrut i Marcin Jedliński.

2014-11-13 17:54Znakomity występ zawodników VW Castrol Cup - Gosia Rdest i Dylan Pereira na podium w Indiach
Uczestnicy tegorocznego Volkswagen Castrol Cup, dzięki programowi wymiany zawodników między seriami wyścigowymi Volkswagena, otrzymali szansę startu w indyjskiej edycji pucharu Volkswagena Polo. Dylan i Gosia wykorzystali tą okazję i na znanym z Formuły 1 torze Buddh International Circuit stanęli na podium.

2014-11-12 20:26Juha Kankkunen głόwną gwiazdą Czeskiego Spotkania Mistrzόw
22 i 23 listopada 2014 w Sosnovéj koło Czeskiej Lipy odbędzie się Spotkanie Mistrzόw, które będzie miało w tym roku wyjątkową listę wpisów.

2014-11-12 15:44Kajetan Kajetanowicz oraz LOTOS Rally Team nagrodzeni podczas gali FIA ERC na Korsyce
Tegoroczny sezon Rajdowych Mistrzostw Europy zakończył się finałową rundą na Korsyce, po której organizator zaprosił uczestników cyklu na ceremonię rozdania nagród.

2014-11-09 22:40Polka na podium indyjskiego wyścigu VW Polo R Cup
21- letnia Gosia Rdest zaliczyła gościnny występ w trzeciej rundzie Volkswagen Polo R Cup rozgrywanej na indyjskim torze Buddh International Circuit. Polka świetnie poradziła sobie ze stawką 19 kierowców zajmując w trzech wyścigach kolejno: drugie, szóste i czwarte miejsce.

2014-11-08 15:03Szybki sezon debiutanta Kajetanowicza w Rajdowych Mistrzostwach Europy
100 punktów, 2 rajdy ukończone na podium, 13 wygranych odcinków specjalnych, aż 41 zakończone w pierwszej trójce i do tego świetne, równe tempo we wszystkich ośmiu startach – to bilans pierwszego w karierze, niezwykle udanego sezonu Kajetana Kajetanowicza w Rajdowych Mistrzostwach Europy.

2014-11-07 14:41Awaria silnika przedwcześnie kończy walkę o podium Zawady
Tour de Corse, finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Europy zakończyła się dla załogi MSZ Racing zdecydowanie za wcześnie. Po raz kolejny awarii uległ silnik przygotowany przez francuski oddział Peugeota. Dla Aleksa Zawady i Cathy Derousseaux oznacza to koniec szans na podium w klasyfikacji sezonowej mistrzostw Juniorów.

2014-11-07 13:38Awaria przerywa marzenia Kajetanowicza i Barana
Po fantastycznym rozpoczęciu rajdu i wygraniu odcinka kwalifikacyjnego podczas finałowej rundy Rajdowych Mistrzostw Europy Kajetanowicz i Baran byli zmuszeni wycofać się z walki z powodu awarii przeniesienia napędu już podczas pierwszego odcinka specjalnego Rajdu Korsyki.

2014-11-06 15:01Kajetanowicz zwycięża odcinek kwalifikacyjny Rajdu Korsyki
Reprezentanci LOTOS Rally Team – pretendenci do podium mistrzostw Europy - popisali się świetnym czasem na odcinku kwalifikacyjnym przed startem 57. Rajdu Korsyki. Debiutujący w tej arcytrudnej imprezie Kajetanowicz i Baran wyprzedzili Stephane'a Sarrazina - byłego mistrza Francji i uzyskali najlepszy wynik.

2014-11-04 23:494 runda Królewski Cup
Niedziela to dzień na odpoczynek i psychiczny luz, fajnie ją spędzić w miłym towarzystwie, robiąc to co lubi się najbardziej… czyli? Wstać rano (przed wschodem słońca), odpalić rajdówkę, udać się w miejsce wskazane, spędzić cały dzień z wariatami...

2014-11-03 10:13Najbardziej zakręcone wyzwanie Kajetanowicza w karierze
Ponad 250 kilometrów odcinków specjalnych i tysiące zakrętów, a to wszystko na śródziemnomorskiej wyspie, wokół miasta, w którym urodził się Napoleon Bonaparte. To Rajd Korsyki w jednym zdaniu – finałowa runda tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Europy.

2014-11-02 20:07Karol Basz kończy sezon zwycięstwem!

2014-11-01 23:55Życiowy wynik Dąbrowskiego i Czachora w Pucharze Świata!

2014-10-31 16:57ORLEN Team w czołówce po prologu Baja Portalegre 500!

123456789 / 1492
Kalendarze:
1Rajd Monte Carlo16-19.01.2014
2Rajd Szwecji05-08.02.2014
3Rajd Meksyku06-09.03.2014
4Rajd Portugalii03-06.04.2014
5Rajd Argentyny08-11.05.2014
6Rajd Sardynii05-08.06.2014
7Rajd Polski26-29.06.2014
8Rajd Finlandii31.07-03.08.2014
9Rajd Niemiec21-24.08.2014
10Rajd Australii11-14.09.2014
11Rajd Francji05.10.2014
12Rajd Katalonii23-26.10.2014
13Rajd Wielkiej Brytanii13-16.11.2014
1GP Australii16.03.2014
2GP Malezji30.03.2014
3GP Bahrajnu05-06.04.2014
4GP Chin18-20.04.2014
5GP Hiszpanii11.05.2014
6GP Monaco25.05.2014
7GP Kanady06-08.06.2014
8GP Austrii20-22.06.2014
9GP Wielkiej Brytanii04-06.07.2014
10GP Niemiec19-20.07.2014
11GP Węgier26-27.07.2014
12GP Belgii22-24.08.2014
13Grand Prix of Italy05-07.09.2014
14GP Singapuru19-21.09.2014
15GP Japonii03-05.10.2014
16GP Rosji10-12.10.2014
17GP USA31.10-02.11.2014
18GP Brasil07-09.11.2014
19GP Abu Zabi21-23.11.2014
1Janner Rallye03-05.01.2014
2Rally Liepaja01-02.02.2014
3Rajd Akropolu28-30.03.2014
4Rajd Irlandii17.04.2014
5Rajd Azorów15-18.05.2014
6Rajd Ypres19.06.2014
7Rajd Estonii18.07.2014
8Barum Czech Rally Zlin29-31.08.2014
9Rajd Cypru19.09.2014
10Rajd du Valais22.10.2014
11Rajd Korsyki06.11.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11-13.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Rzeszowski07-09.08.2014
5Rajd Wisły05-07.09.2014
6Rajd Nadwiślański26-28.09.2014
7Rajd Dolnośląski16-18.10.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Gdańsk Baltic Cup20.06.2014
5Rajd Rzeszowski07.08.2014
1GSMP Załuż (I runda)09-10.05.2014
2GSMP Załuż (II runda)11.05.2014
3MORIS CUP Jahodná31.05-01.06.2014
4GSMP Limanowa13-15.06.2014
5GSMP Sopot GP11-13.07.2014
6GSMP Banovce02-03.08.2014
7GSMP Sienna22-24.08.2014
8GSMP Korczyna12-14.09.2014
9GSMP Magura Małastowska03-05.10.2014
Medaliony Motoryzacji - Janusz Kulig
Tomik poświęcony śp. Januszowi Kuligowi. Wspomnienia bliskich, znajomych, dziennikarzy i kibiców. Biografia, historia startów, ostatni wywiad oraz zdjęcia i filmy o Januszu Kuligu.

Więcej informacji 



Logowanie
Login:
Hasło: 
Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
© 2000-2014 Copyright by TopRally.pl, All Rights Reserved 
Ta strona używa Cookies

Informujemy, iż w serwisie TopRally.pl są wykorzystywane pliki cookies. 

Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej.

Więcej informacji na temat stosowania plików cookies znajduje się w Polityce Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptuj Cookies, aby zaakceptować Cookies.

Akceptuj cookies