Rajdy|Formuła 1|GSMP|Wyścigi|OffRoad|Rallycross|Inne| 
TopRally.pl
Trzech Panów Q:
Najobszerniejsza w internecie baza osiągnięć:

- Janusza Kuliga,
- Leszka Kuzaja i
- Tomasza Kuchara
Współpraca
Jeżeli chcesz współtworzyć nasz serwis rajdowy lub posiadasz materiały, które chciałbyś aby się tutaj znalazły - napisz do nas:
redakcja[malpa]toprally.pl.
Aktualności
2014-11-25 21:47Udany start Strychalskiego Fiestą R2
Pierwszy występ Sławomira Strychalskiego i Marcina Hinz w nowym samochodzie – Fordzie Fiesta R2 – przyniósł załodze szóste miejsce w klasyfikacji generalnej RPP Cieszyńskiej Barbórki, a także utwierdził w przekonaniu, że przepaść technologiczna między wysłużoną Astrą, a Fiestą w specyfikacji R2 jest naprawdę ogromna.

2014-11-25 16:23GT3 Poland z nowymi 991
Pierwszy pełny trening na nowych Porsche 991 GT3 Cup, zawodnicy zespołu GT3 Poland mieli okazję odbyć podczas dnia testowego na torze Lausitz Ring. Za kierownicą nowych samochodów, które już niebawem pojawią się w zespole zasiedli Marcin Jedliński oraz Rafał Mikrut.

2014-11-24 16:57Debiut Pieniążka w Peugeocie 208 R2
Jubileuszowy, 40 Rajd Cieszyńska Barbórka zakończył się dobrym wynikiem dla zespołu LP Rally Team, który debiutował w nowym egzemplarzu Peugeota 208 R2. Łukasz Pieniążek i Ryszard Ciupka wywieźli z Cieszyna dobre siódme miejsce w klasyfikacji generalnej oraz czwarte w klasie szóstej.

2014-11-24 11:55RMF 4RACING Mistrzem i Wicemistrzem RMPST
Zespół rajdowy RMF 4RACING Team zakończył tegoroczny sezon spektakularnym sukcesem. Ekipa zdobyła tytuł Mistrza Polski w grupie OPEN Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych oraz Wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej Teamów.

2014-11-23 18:43Musz wygrywa klasę 5 w Barbórce Cieszyńskiej
Rozegrany w ostatnią sobotę 26 listopada Rajd Cieszyńskiej Barbórki, zakończył tegoroczny sezon w Rajdowym Pucharze Polski i ze względu na wprowadzone od nowego roku zmiany w regulaminach rozgrywek, stanowił także ostatnią rundę RPP w historii.

2014-11-22 16:41Udany powrót Piotra Wosia na trasy Cieszyńskiej Barbórki
Na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej klasy Gość zakończył zmagania z trasami Rajdu Cieszyńska Barbórka eSKY.pl Rally Team, który tym razem był reprezentowany przez Piotra Wosia i Jacka Spentanego. Duet w tym składzie powrócił na odcinki w okolicach Cieszyna po dziewięcioletniej przerwie.

2014-11-19 14:57Red Bull Desert Wings gotowi podjąć dakarowe wyzwanie
Grupa śmiałych sportowców Red Bulla szykuje się do wyprowadzenia swoich maszyn na wymagające tereny Rajdu Dakar. 4 stycznia zawodnicy wyruszą w trasę z Buenos Aires, a do pokonania będą mieli ogromną pętlę, prowadzącą przez Chile i Boliwię, której meta zaprowadzi ich ponownie do Argentyny. Za sterami SMG Buggy zasiądzie Adam Małysz wraz ze swoim pilotem Rafałem Martonem.

2014-11-18 12:31Posezonowe testy GT3 Poland
Dwudniowy trening na zakończenie sezonu 2014 zorganizowany został dla kierowców GT3 Poland na węgierskim torze Pannoniaring w dniach 14-15 listopada. Pogoda, która okazała się wymarzona do testów pozwoliła na jazdę po raz pierwszy w nowym 991 GT3 Cup, za kierownicą którego zasiedli Rafał Mikrut i Marcin Jedliński.

2014-11-13 17:54Znakomity występ zawodników VW Castrol Cup - Gosia Rdest i Dylan Pereira na podium w Indiach
Uczestnicy tegorocznego Volkswagen Castrol Cup, dzięki programowi wymiany zawodników między seriami wyścigowymi Volkswagena, otrzymali szansę startu w indyjskiej edycji pucharu Volkswagena Polo. Dylan i Gosia wykorzystali tą okazję i na znanym z Formuły 1 torze Buddh International Circuit stanęli na podium.

2014-11-12 20:26Juha Kankkunen głόwną gwiazdą Czeskiego Spotkania Mistrzόw
22 i 23 listopada 2014 w Sosnovéj koło Czeskiej Lipy odbędzie się Spotkanie Mistrzόw, które będzie miało w tym roku wyjątkową listę wpisów.

2014-11-12 15:44Kajetan Kajetanowicz oraz LOTOS Rally Team nagrodzeni podczas gali FIA ERC na Korsyce
Tegoroczny sezon Rajdowych Mistrzostw Europy zakończył się finałową rundą na Korsyce, po której organizator zaprosił uczestników cyklu na ceremonię rozdania nagród.

2014-11-09 22:40Polka na podium indyjskiego wyścigu VW Polo R Cup
21- letnia Gosia Rdest zaliczyła gościnny występ w trzeciej rundzie Volkswagen Polo R Cup rozgrywanej na indyjskim torze Buddh International Circuit. Polka świetnie poradziła sobie ze stawką 19 kierowców zajmując w trzech wyścigach kolejno: drugie, szóste i czwarte miejsce.

2014-11-08 15:03Szybki sezon debiutanta Kajetanowicza w Rajdowych Mistrzostwach Europy

2014-11-07 14:41Awaria silnika przedwcześnie kończy walkę o podium Zawady

2014-11-07 13:38Awaria przerywa marzenia Kajetanowicza i Barana

123456789 / 1492
Kalendarze:
1Rajd Monte Carlo16-19.01.2014
2Rajd Szwecji05-08.02.2014
3Rajd Meksyku06-09.03.2014
4Rajd Portugalii03-06.04.2014
5Rajd Argentyny08-11.05.2014
6Rajd Sardynii05-08.06.2014
7Rajd Polski26-29.06.2014
8Rajd Finlandii31.07-03.08.2014
9Rajd Niemiec21-24.08.2014
10Rajd Australii11-14.09.2014
11Rajd Francji05.10.2014
12Rajd Katalonii23-26.10.2014
13Rajd Wielkiej Brytanii13-16.11.2014
1GP Australii16.03.2014
2GP Malezji30.03.2014
3GP Bahrajnu05-06.04.2014
4GP Chin18-20.04.2014
5GP Hiszpanii11.05.2014
6GP Monaco25.05.2014
7GP Kanady06-08.06.2014
8GP Austrii20-22.06.2014
9GP Wielkiej Brytanii04-06.07.2014
10GP Niemiec19-20.07.2014
11GP Węgier26-27.07.2014
12GP Belgii22-24.08.2014
13Grand Prix of Italy05-07.09.2014
14GP Singapuru19-21.09.2014
15GP Japonii03-05.10.2014
16GP Rosji10-12.10.2014
17GP USA31.10-02.11.2014
18GP Brasil07-09.11.2014
19GP Abu Zabi21-23.11.2014
1Janner Rallye03-05.01.2014
2Rally Liepaja01-02.02.2014
3Rajd Akropolu28-30.03.2014
4Rajd Irlandii17.04.2014
5Rajd Azorów15-18.05.2014
6Rajd Ypres19.06.2014
7Rajd Estonii18.07.2014
8Barum Czech Rally Zlin29-31.08.2014
9Rajd Cypru19.09.2014
10Rajd du Valais22.10.2014
11Rajd Korsyki06.11.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11-13.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Rzeszowski07-09.08.2014
5Rajd Wisły05-07.09.2014
6Rajd Nadwiślański26-28.09.2014
7Rajd Dolnośląski16-18.10.2014
1Rajd Arłamów 201406-08.03.2014
2Rajd Świdnicki KRAUSE11.04.2014
3Rajd Karkonoski30-31.05.2014
4Rajd Gdańsk Baltic Cup20.06.2014
5Rajd Rzeszowski07.08.2014
1GSMP Załuż (I runda)09-10.05.2014
2GSMP Załuż (II runda)11.05.2014
3MORIS CUP Jahodná31.05-01.06.2014
4GSMP Limanowa13-15.06.2014
5GSMP Sopot GP11-13.07.2014
6GSMP Banovce02-03.08.2014
7GSMP Sienna22-24.08.2014
8GSMP Korczyna12-14.09.2014
9GSMP Magura Małastowska03-05.10.2014
Medaliony Motoryzacji - Janusz Kulig
Tomik poświęcony śp. Januszowi Kuligowi. Wspomnienia bliskich, znajomych, dziennikarzy i kibiców. Biografia, historia startów, ostatni wywiad oraz zdjęcia i filmy o Januszu Kuligu.

Więcej informacji 



Logowanie
Login:
Hasło: 
Zapomniałem hasła
Zarejestruj się
© 2000-2014 Copyright by TopRally.pl, All Rights Reserved 
Ta strona używa Cookies

Informujemy, iż w serwisie TopRally.pl są wykorzystywane pliki cookies. 

Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies i rezygnacji z możliwości ich stosowania w swojej przeglądarce internetowej.

Więcej informacji na temat stosowania plików cookies znajduje się w Polityce Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptuj Cookies, aby zaakceptować Cookies.

Akceptuj cookies